ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 06:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Ekşi`den İnci`ler :)
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Dance0fButterfly

Dance0fButterfly resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2011 Pzt 12:12:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

erkeğin kadına iyi niyetini ispat etme çabası

her erkek aksini ispat edene kadar potansiyel bir abazandir. aslinda böyle degildir ama kadinlar böyle düsünür. muhtemelen kadinlar da böyle düsünmez ama erkegin bellegine kadinlarin böyle bir önyargiya sahip oldugu düsüncesi yerlesmistir ve bunu hissettigi durumlarda kendini, aksini ispat etmek icin "ne sapigi benim üküm bile kalkmaz, ben erkek miyim be" noktasinda bile bulabilir. 

mesela otobüs bekliyorum. hava sicak. omzumda esek kadar laptop (kurdugum programlarla iyice agirlasmis). oturmak istiyorum, dörtlü bankta bir teyzenin yani, bir de genc ve alingan kizin yani bos. ben sülün gibi kizin yanindaki rahat bosluk yerine, teyzenin dötünün yarisini ve valizini (bazi kadinlarin cantalari o kadar büyük oluyor ki bavul diyesi geliyor insanin) koydugu yere ilismek zorunda kaliyorum. bu durumda belki dötüm darda ama kafam rahat.

ayni senaryoyu öteki opsiyona göre oynayalim:
ben rahatima düskünlük edip alimli ve alingan kizin yanina oturuyorum. fakat o andan itibaren kizin "o kadar yer var geldi dibime oturdu abazan temsili baskani" diyen yan bakislarini üstümde hissediyorum. (belki kiz hic de öyle düsünmüyor ama bu ihtimal benim rahatsizligimi gecirmiyor). o andan itibaren kizin bacaklarini süzmek, belki bi muhabbet acip yavsamak, belki gögüslerinden biri (veya ikisi) dirsegime carpar diye beklemek üzere mevzilenmis bir potansiyel sapik durumuna düsüyorum. akabinde kiz bir de, üst üste attigi bacaklarinin üzerine bir kar örtüsü gibi dökülen etegini dizlerine kadar cekince hemen bi seyler yapmam gerektigini düsünüyorum. evet, ben bir rontgenci, fortcu veya disko sürtücüsü degilim. "kizim sen benim umrumda degilsin, benim icin varsa yoksa rahat bi koltuk, su üc günlük dünyada beni kirmaya deger mi" mesaji vermek icin cantamdan okuyacak bi seyler cikariyorum. kitabim olmadigindan defterimin arasindaki müsvette kagitlarinin arkalarindaki yazilari okumaya basliyorum. bi takim müsterilen ürün fiyat listeleri, kasa ciktilari falan. toptanci nursal salcanin fiyatini %2 arttirmis mesela. salca kizim kalca degil. düsüncemde bile ne kadar hazirsin yanlis anlamaya üff

Dance0fButterfly

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2011 Pzt 12:47:41sohbet oyun linki

tüm zamanların en başarılı erkek düşürme repliği

-merhaba.

seks için en uygun saat 06.00

doğruluğuna yürekten inandığım ilginç bir tespit. sabahın altısında beni kaldıranı çok fena z..m

türkler neden uzaya çıkamıyor

şimdi yatayım yarın erkenden kalkıp uzaya çıkarım

öğretmenden işitilen en komik azarlar

anaokulunda>>> burasi kres degil
ilkokulda>>> burasi anaokulu degil
ortaokulda>>>burasi ilkokul degil
lisede>>>burasi ortaokul degil
universitede>>> burasi lise degil

bi vakitlice yasayamadik hay ..

türkiye`de hiç dinazor fosili bulunmaması

türkiyedeki dinozorlar henüz fosilleşmemişlerdir, basında ve devlette çalışır çoğu.

avrupalı çocuk ve türk çocuğu arasındaki farklar

avrupalı çocuk kafayı 3 numaraya vurduğunda yımırta gibi olur bizimkinin kafasında en az 3 tane yarık izi çıkar.

sadece allah`tan korkup seksen korumayla gezmek

bazı politikacıların yaşadığı yaman çelişkidir bu. ya da, belki çelişki değildir de, korumalar ilgili kişiyi allah`tan korumak için orada bulunuyorlardır. biz cahiliz, tam olarak bilemeyiz tabi.

hoşlanılan kızın ilk canım dediği an

- günaydın selin?
+ günaydın canım.
iç ses (anaaaa canım dedi lan canım dedi)

o sırada içeri osman girer: günaydın selin
+ günaydın canım
iç ses (vay o..pu!!!!)

yüksek iq`lu erkek az aldatıyor

yüksek iq`lular aslında aldatıyor da yakalanmıyordur. işin özü budur.

Dance0fButterfly

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2011 Sal 19:57:18sohbet oyun linki

ne zaman düşünsem tüylerim diken diken..

geçen hafta dolan otuz beş yıldan beri otuz beş kuruşla ev geçindiriyorlar. üç çocuk büyütmüşler, okutup adam etmişler. üç çocuklarına da aynı sevgi ile bakmışlar hep, gözlerinde hala o sevgi. hani olmaz da, göstermek istemeseler bile ele verecekler kendilerini, naif bir sevgi sızıyor gözlerinden. işe gitmek için evden çıkarken, arkamdan usulca aralanan perdenin arkasındaki annemin gözünde görüyorum, her sabah.

nasıl başladığı değil nasıl yaşandığı önemli; onca yıl nasıl büyüdüğü, bizi büyüttüğü. onlar dolu dolu da yaşamışlar, damdan düşer gibi de. tepeden tırnağa sevdalılar, sevda nedir biliyorlar çünkü.

çünkü yaşamışlar, yaşıyorlar bu hayatı. tüpsüz kalmışlar, vesikayla ekmek almışlar, kuru üzümle çay içmişler herkes gibi. kaç ihtilal kaç kriz görmüşler. ve hala, sabahın yedisinden gecenin körüne kadar haberlerde gördükleri "dünyaya" üzülüyorlar. yirmi dokuz yıldır onları sabır ve umut ederken gördükçe tüylerim diken diken oluyor benim.

keyif almasını da bilmişler. uğrak lokantası’nda kızarmış yarım piliç ve haydari ile içmişler rakıyı, tam cam kenarındaki masada hem de. bizim gibi rakının yanına pırasa getiren, fasıl diye taverna müziği çalan, damsız girilemeyen yerlere, olmadığı gibi görünen insanların arasındaki masada birkaç arkadaş mahkum kalmamışlar. en son ne zaman sinemaya gitmişler hatırlamıyorlar, dilleri dönmüyor hatırlayınca da zaten filmin adını. o akşam televizyonda ne varsa, bir bardak da çay yanına, en seyredilir eser oluyor o akşam. 

bu sevgiyi anlamak istiyorsanız, görmeniz lazım. birbirine güzel söz söylemez, çarçur etmezler iltifatlarını. sevgilim, bir tanem bunlar sahte laflar, yer yok onların lugatında. her gün milyonlarcası gırla giden gerçek sevgi sözleriniz gerçek kıymetini biliyorlar.

yıllarca işten gelirken kesik ankara soğuğunda yüzü kızaran emekli memur babam gibi yüzüm, aşk hakkında düşünürken, utancımdan. hayat bana daha ne öğretebilir? onlarla karşılaştırınca, hokkabazın ağzındaki yalancı alev gibi yabancıyım aşka. oysa onlar, birbirlerine sarılıp kenetlenmişler. ve kalbime bıçak sokar gibi kirpikleri bana, bize doğru dönmüş soruyorlar: 

"ya siz?"

CcTiMcC

CcTiMcC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2011 Pzt 21:30:30sohbet oyun linki
titreyerek okudum

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2011 Çar 02:41:59sohbet oyun linki

2010 yılının en iyi entry`leriymiş;  TIKLA

sözlük okumam biri link yollamadıkça yada karşıma çıkmadıkça. sevmem kendisine dev aynasından bakanları ama arada titreterek güldürenler var :)

not: Takılmak istiyorsanız, zaytung ve alkislarlayasiyorum

MissLitros

MissLitros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2014 Cmt 15:25:43sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir